Zuid-Afrikaan ontmand en verbrand
De politie van Zuid-Afrika heeft een verbrande man ontdekt van wie de geslachtsdelen ontbraken.
De achterkant van zijn schedel was volgens de autoriteiten “met chirurgische precisie geopend”. Nog onduidelijk is of het brein van de dode verwijderd werd, meldt IOL-News. Het lijk bevond zich bij het plaatsje Lakeside, in het noordoosten van het land.
De politie vermoedt dat de man, een twintiger, slachtoffer is geworden van een rituele moord. Het lijk zou zijn verbrand om de sporen van het misdrijf uit te wissen.
Rituele moorden in Zuid-Afrika
Orgaanhandel en rituele moordpartijen vormen een vrij ernstig probleem in Zuid-Afrika. Er vallen bij dergelijk geweld jaarlijks tussen de 150 en 300 doden, aldus een schatting uit 2006.
Ledematen en organen worden van levende slachtoffers afgehakt om ze vervolgens te verwerken in traditionele (‘muti’) medicijnen. Het gaat vooral om geslachtsdelen, borsten, harten, tongen en vingers.
DF
Gerelateerd:
Arrestatie om gruwelijke moord
Man onthoofdt kind, verkracht moeder
Arrestatie moordenaar die meisje verminkte
Schoolmeisjes gedood in satanistisch ritueel
Tags: horror | moord | Zuid-Afrika