Pornhub: Turken winnen prijsvraag
-
24 jun 14
-
0 reacties
‘All you need is hand’, luidt de slogan waarmee een tweetal Turken de prijsvraag van website Pornhub gewonnen heeft. De grootste erotische site op aarde zocht sinds maart naar een nieuwe creatieve directeur.
Nuri Gülver en Ceyda Koç van reclamebureau Alametifarika ontwierpen een poster met daarop twee handen in de vorm van een hart. De bijbehorende slogan verwijst naar het Beatles-lied All You Need Is Love.
Gülver gaat nu aan de slag als creatief hoofd van Pornhubs internationale reclamecampagne. “Als God het wil zullen mijn ouders trots op me zijn”, zegt hij, “en zal de wereld praten over Turkse reclames.”
De dagelijks 35 miljoen bezoekers trekkende Canadese website wilde ideeën die “veilig voor op het werk” zijn en geschikt voor mainstream media.
Volgens Hürriyet Daily News deden 3.000 mensen mee aan de prijsvraag.
DF