Kinderen vechten als honden in Zuid-Afrika
-
12 jan 15
-
0 reacties
Zuid-Afrikaanse organisatoren van hondengevechten dwingen kinderen vanaf 9 jaar oud om echte vechthonden te imiteren. Gokkers kunnen dan geld inzetten op het kind waarvan zij denken dat dit het meeste verwondingen zal toebrengen aan zijn tegenstander.
De minderjarigen vechten door middel van bijten en krabben, schrijft IOL News. Men ontdekte het verschijnsel begin vorig jaar in de plaats Ekurhuleni, maar sindsdien is weinig gedaan om slachtoffers te helpen.
Dergelijke gevechten breidden zich sindsdien ook uit naar schoolterreinen. Leerlingen strijden met elkaar, inclusief blaffen en grommen, terwijl leeftijdgenootjes geld inzetten. Ze imiteren daarmee de wedstrijden waaraan professionele gokkers ze in de weekenden dwingen deel te nemen.
De winnaar van zo’n gevecht mag als beloning ‘paren’ met een jonger kind, alhoewel het onduidelijk is of er dan ook daadwerkelijk een copulatie plaatsvindt. In geval van echte hondengevechten mogen de beste strijders ook de teven dekken.
De gevechten leiden volgens de politie tot verhoogde niveaus van agressie op de schoolterreinen.
DF